Často kladené otázky - Záväzok

Ako rýchlo sa dá nainštalovať monitorovanie PROGUARD?

Naše bezpečnostné systémy sú funkčné do dvoch hodín (v závislosti od počtu veží). Stráženie PROGUARD zvyčajne zabezpečíme do 24 hodín od prijatia objednávky kdekoľvek v Slovenskej republike.

Dostanem ako zákazník všetky relevantné informácie týkajúce sa incidentu?

Áno, samozrejme, musíte rýchlo a komplexne získať všetky relevantné informácie, aby ste mohli prispôsobiť svoje bezpečnostné opatrenia a bezpečnostné koncepcie novým nebezpečenstvám.

Kto koná v prípade poplachu?

Spolupracujeme s regionálnou zásahovou službou v lokalite stráženéhoi objektu a s Políciou Slovenskej republiky. Regionálnu zásahovú službu kontaktujeme pri každom narušení objektu, keď sa nepodarí narušiteľa odstrašiť našou automatickou optickou a zvukovou signalizáciou ani operátorom strediska. V situácii, kedy malo dôjsť k zjavnému poškodeniu majetku klienta okamžite kontaktujeme najbližšie miestne oddelenie polície Slovenskej republiky, na ktoré majú naši operátori vždy spojenie.

Výhodou je, že polícia rada spolupracuje s dispečingom, ktorému dôveruje, že eliminovala falošné poplachy a zbytočne ho nevolala.

Ako rýchlo môžu bezpečnostné služby doraziť na miesto ?

Zmluvných zásahových partnerov vyberáme tak, aby priemrný dojazdový čas bol 9,5 minúty, v mestách je priemerný čas príchodu oveľa kratší. Vždy však závisí od konkrétneho miesta a situácie. V prípade dlhšieho príchodu zásahovej služby operátori okamžite kontaktujú políciu.

Čo monitoruje PROGUARD?

Monitorovacie systémy PROGUARD dokážu strážiť prakticky akýkoľvek priestor. Je užitočné, ak sú priestory oplotené, aby sa do nich nedostali neželaní návštevníci. Môžeme monitorovať vaše staveniská, skladovacie priestory, voľné miesta, infraštruktúrne projekty, prístavné oblasti, poľnohospodárske oblasti, priemyselné zariadenia, parkoviská, logistické a recyklačné priestory a všetky vnútorné priestory.

Dopyt