PROGUARD Compact

KOMPAKTNÉ A ÚSPORNÉ ZABEZPEČENIE PRE MALÉ A STREDNE VEĽKÉ OBLASTI

PROGUARD Compact je riešenie na zabezpečenie menších a stredne veľkých členitých priestorov s dôrazom na maximálnu úsporu nákladov bez straty kvality.

Systém PROGUARD Compact s výškou 3,5 m sa vyznačuje kompaktným dizajnom a modulárnou štruktúrou, ktorá umožňuje účinnú ochranu stredne veľkých alebo dokonca viacerých menších členitých plôch oddelených prekážkami a terénnymi nerovnosťami.

Systém sa dá rýchlo a jednoducho rozobrať a v priebehu niekoľkých minút použiť v akomkoľvek prostredí. Zorné uhly kamier 100 – 360° poskytujú dokonalé videnie a inteligentnú analýzu obrazu s dosahom až 50 metrov.

PROGUARD Compact obsahuje 1-2x ultra citlivú 5Mpx kameru, IP reproduktor, 2x výstražné LED svetlomety, 1x výstražný modrý maják. Okrem toho PRO GUARD Compact umožňuje modulárne pripojenie až 6 ďalších kamier alebo ďalších kompaktných veží v jednej jednotke.

Vďaka vysokokapacitným záložným batériám zostáva systém plne funkčný 4 dni bez externého napájania.

 

FUNKCIA

Reakčný reťazec

NEPRETRŽITÉ MONITOROVANIE, OKAMŽITÉ ODSTRAŠENIE A ÚČINNÝ ZÁSAH

  1. Mimoriadne citlivé kamery v kombinácii s infračervenými reflektormi zabezpečujú ostrú viditeľnosť vo dne aj v noci.
  2. Detekcia pohybu a alarm spustený inteligentnou analýzou videa, okamžitý prenos obrazu do centra alarmu a rozsvietenie viditeľného svetla a modrých majákov.
  3. Priame oslovenie páchateľa pomocou aktívneho reproduktora S výkonom 120 dB.
  4. Okamžitý výjazd zásahovej jednotky a oznámenie udalosti príslušnej policajnej stanici . Všetky záznamy sa archivujú kvôli dôkazom!

Príklady detekcie

Odhalenie páchateľa v noci

Odhalenie páchateľa počas dňa

Reakčný čas

Zatiaľ čo reakcia na policajný poplach pri tradičných poplachových systémoch PCO môže trvať až 25 minút, monitorovacie centrum PROGUARD reaguje na spoľahlivé video v reálnom čase, aby zabezpečilo rýchlu reakciu zásahovej jednotky alebo polície, ktorá je na diaľku informovaná o aktuálnej polohe páchateľa.

V 99 % prípadov však stačí, aby operátor prehovoril do deja, aby bolo páchateľovi jasné, že je prezradený a stále nahrávaný, a je čas všetkého nechať a „upokojiť sa“.

ZÁLOHOVANIE NAPÁJANIA

  • Vďaka integrovaným vysokokapacitným trakčným batériám môže systém nepretržite fungovať až 4 dni.

  • Stav záložných batérií, ako aj funkčnosť celého nášho systému sa neustále monitoruje na diaľku. Preto máme vždy prehľad o stave nabitia našich batérií a funkčnosti celého systému, čo dáva našim zákazníkom istotu, že ich priestory sú neustále chránené.

Dopyt