PROGUARD TOWER

NEPRETRŽITÁ OCHRANA NAJRIZIKOVEJŠÍCH MIEST 24/7

PROGUARD Tower je vlajkovou loďou našich produktov, ktorú vďaka jej odolnosti voči vandalom a počtu kamier rozmiestňujeme na najrizikovejších miestach. Osvetlená, robustná 6 m vysoká veža dáva už z diaľky jasne najavo, že daný priestor je prísne strážený.

Až 8 kamier Ultra LowLight nepretržite a bez prerušenia monitoruje oblasť pomocou analýzy obrazu na báze umelej inteligencie v 360° uhle až do vzdialenosti 150 m. Až 4 kamery PTZ PTZ s 25-násobným optickým priblížením poskytujú dokonalý prehľad a čistý obraz aj na veľké vzdialenosti vo dne aj v noci.

V prípade neoprávneného priblíženia sa k stráženej zóne (tzv. predalarmová zóna) sa najprv aktivujú výkonné LED reflektory s viditeľným svetlom, ktoré oslnia páchateľa. Ak páchatelia zostanú na mieste, aktivujú sa modré výstražné majáky a naše dohľadové centrum ich prostredníctvom reproduktora 120 dB priamo osloví a požiada ich, aby okamžite opustili priestor. Ak sa tak nestane, vyšleme zásahovú skupinu, ktorá páchateľa zadrží a bude spolupracovať s políciou.

V prípade dôkazného konania pomáha vysoké rozlíšenie každej z 5-megapixelových kamier identifikovať narušiteľov.

PROGUARD Tower je spoľahlivý spôsob, ako ráno pokračovať tam, kde ste večer skončili.

Na to sa môžete spoľahnúť.

Funkčnosť

Veža PROGUARD

Reakčný reťazec

NEPRETRŽITÉ MONITOROVANIE, OKAMŽITÉ ODSTRAŠENIE A ÚČINNÝ ZÁSAH

  1. Mimoriadne citlivé kamery v kombinácii s infračervenými senzormi zabezpečujú ostrú viditeľnosť vo dne aj v noci.
  2. Detekcia pohybu a alarmy spustené inteligentnou analýzou videa, okamžitý prenos obrazu do poplachového centra, rozsvietenie svetlometov, modrých majákov a sirén.
  3. Priame oslovenie páchateľa pomocou aktívneho reproduktora s výkonom 120 dB.
  4. Okamžitý výjazd zásahovej jednotky a oznámenie príslušnej policajnej stanice s videokontrolou zásahových jednotiek. Všetky záznamy sa archivujú kvôli dôkazom!

Príklady detekcie

Odhalenie páchateľa počas dňa

Odhalenie páchateľa v noci

Reakčný čas

Kým doba odozvy na upozornenia policajtov na tradičných poplašných systémoch PCO môže trvať až 25 minút, dohľadové centrum PROGUARD reaguje na spoľahlivé video v reálnom čase, aby bola zaistená rýchla reakcia zásahovej jednotky alebo policajta, ktorá na ďalej informuje o aktuálnej pozícii páchateľa

V 99 % prípadov však stačí, aby operátor prehovoril do deja a páchateľovi je jasné, že je prezradený a stále nahrávaný, a je čas všetkého nechať a „upokojiť sa“.

Dopyt