Často kladené otázky - náklady

Automobilové hliadky sú lacnejšie!

Áno, myslíme si však, že je to plytvanie peniazmi. Dve autohliadky v noci nemôžu zabrániť krádeži alebo vandalizmu. V najlepšom prípade môžu určiť vniknutie. Podľa nášho názoru tieto náklady nepotrebujete, najmä ak si uvedomíte, že viac ako dve autohliadky by boli ešte drahšie.

Zahŕňa celková cena ponuky všetky náklady?

V prípade bežných poplachových systémov pripojených na bežný PCO sa okrem čistých nákladov na prenájom, inštaláciu a pripojenie k PCO často účtujú ďalšie poplatky v závislosti od počtu poplachov a zásahov pri poplachu – bežné systémy generujú veľké množstvo falošných poplachov bez možnosti ich overenia inak ako zaslaním drahého zásahu. Tieto náklady sú často mnohonásobne vyššie ako čisté náklady na prenájom technológie. Všetky alarmy overujeme okamžite vďaka prvotriednej kvalite obrazu a vďaka IP reproduktorom dokážeme odradiť 99,4 % skutočných narušiteľov. Preto nám nevznikajú následné náklady spojené s cestami a môžeme garantovať, že cena ponuky je konečná.

Je mobilná fyzická ochrana lacnejšia?

Nie, mzdové náklady na prácu aj tých najlacnejších fyzických strážcov sú mnohonásobne vyššie ako náklady na naše bezpečnostné riešenia. Pri porovnaní nákladov na ochranu počas nočných hodín (12 hodín denne) naši klienti ušetria 40-60 % a 70-80 % nákladov na fyzickú ochranu pri nepretržitom strážení. V závislosti od poskytovateľa služieb je ľudský dohľad tiež náchylnejší na chyby ako náš technický dohľad. V niektorých situáciách však môžu byť strážcovia na mieste užitoční, preto poskytujeme aj služby fyzickej ochrany. Poradíme vám, aká zmes technických riešení je vhodná pre danú situáciu. Hoci sme presvedčení, že technický dozor je na špičkovej úrovni, sme tu predovšetkým preto, aby bol zákazník spokojný.

Dopyt