Často kladené otázky

Ponúkate sebestačné monitorovacie systémy pre miesta bez elektrickej energie?

Áno. V oblastiach bez elektrickej siete poskytujeme so systémom PROGUARD Solar odolné riešenie založené na vysokokapacitných batériách napájaných solárnymi panelmi a prídavnými palivovými článkami.

Ako zistím, koľko veží PROGUARD je potrebných?

Obhliadneme priestory, ktoré potrebujete strážiť, poradíme vám a vypracujeme individuálnu analýzu rizík. Na základe týchto informácií vám vypracujeme optimálny návrh rozmiestnenia, typu a počtu veží a cenovú ponuku.

Aké pokrytie má naša služba?

Naše monitorovacie centrum spolupracuje s regionálnou zásahovou službou , ktorá pokrýva lokalitu kde sa strážená stavba nachádza. Vďaka energeticky sebestačnej verzii PROGUARD Solar je v Slovenskej republike len veľmi málo miest, kde by sme nemohli poskytovať službu (napr. odľahlé pohraničné oblasti v horách, kde nemajú signál ani mobilní operátori).

Monitoruje niekto obraz z kamery nepretržite?

Áno aj nie. Vďaka nášmu inteligentnému softvéru na analýzu videa nie je potrebné nepretržité monitorovanie. Naše kamery neustále analyzujú strážené zóny a spustia alarm, akonáhle sa niekto pohybuje v stráženej oblasti. Poplach je okamžite zobrazený príslušnými kamerami operátorom v našom vlastnom 24-hodinovom monitorovacom centre, ktorí ho overia. Operátor monitorovacieho centra potom príjme príslušné bezpečnostné opatrenia.

Aký spoľahlivý je náš monitorovací systém PROGUARD?

Systém PROGUARD je vyrobený z vysoko kvalitných a priemyselne testovaných komponentov, ktoré odolávajú chladu, vetru a poveternostným vplyvom. Ak je komponent chybný, porucha sa okamžite zistí pomocou našich automatických testovacích postupov a do nášho monitorovacieho centra sa odošle poplašný signál.

Následne zorganizujeme čo najrýchlejšie riešenie problémov pomocou našej nepretržitej 24/7/365 pohotovostnej služby. Takto môžeme zabezpečiť najvyššiu možnú pripravenosť systému.

Koľko typov produktov PROGUARD ponúkame?

Ponúkame štyri rôzne typy veží: naše vlajkové veže „Tower“ sú robustné 6 m vysoké veže so striedavým prúdom a až 10 kamerami s infračerveným snímaním, ktoré jasne vidia aj v noci.

Ponúkame aj menšie kompaktné varianty „Compact“ a „Solar“, ktoré v prípade potreby modulárne doplníme vežami „Micro“. Oba kompaktné varianty môžu niesť až 6 kamier s podporou infračerveného snímania pre jasné nočné videnie. Rovnako ako „Tower“ sú aj „Compact“ a „Solar“ vybavené IP reproduktormi, LED reflektormi, výstražnými majákmi a samozrejme záložnými batériami. Veža „Solar“ sa od veže „Compact“ líši len spôsobom napájania – solárne panely zabezpečujú jej nepretržitú prevádzku počas celého roka nezávisle od elektrickej siete.

Verzia „Micro“ sa samostatne nepoužíva, slúži nám pre umiestnenie prídavných kamier na pokrytie mŕtvych miest pri zabezpečovaní členitejších oblastí.

Stojíte si za tým, čo sľúbite?

Áno! Bezpečnosť znamená dôveru. Renomovaní poskytovatelia vždy radi potvrdia akékoľvek informácie týkajúce sa ich technických systémov, bezpečnostných koncepcií atď.

Dopyt